logo

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 3Η & 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 

-3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018)
Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 4-0
Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 – Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 (δ.δ.)
Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1-6
ΡΕΠΟ Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ

-4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6/1/2019)
Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 (Αναβολή & ορισμός 13/1/2019)
Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Αναβολή & ορισμός 13/1/2019)
Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ (Αναβολή & ορισμός 13/1/2019)
ΡΕΠΟ Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

-3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018)
Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 7-0
Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – Α.Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 7-4
Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ 3-0
ΡΕΠΟ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.Κ.

-4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6/1/2019)
Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 0-5
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (Αναβολή & ορισμός 13/1/2019)
Α.Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.Κ.1-1
ΡΕΠΟ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 4ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (13/1/2019)
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ 2-7

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

-3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018)
Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1-1
Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ 2-1
Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΩΝ – Α.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1-4
ΡΕΠΟ Π.Α.Κ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

-4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6/1/2019)
Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Αναβολή & ορισμός 13/1/2019)
Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΩΝ (Αναβολή & ορισμός 13/1/2019)
Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ – Π.Α.Κ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (Αναβολή & ορισμός 13/1/2019)
ΡΕΠΟ Α.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΕΣ ΑΓΩΝΕΣ 4ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (13/1/2019)
Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (Αναβολή & ορισμός 27/1/2019)
Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΩΝ 4-0
Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ – Π.Α.Κ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3-0

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 2ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (8/12/2018)
Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ – Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2-0

-3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018)
Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0-3
Γ.Σ. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 0-6
Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (Αναβολή & ορισμός 12/1/2019)
ΡΕΠΟ Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

-4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6/1/2019)
Γ.Σ. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ 1-1
Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ 1-4
Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 6-0
ΡΕΠΟ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 3ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (12/1/2019)
Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (Αναβολή & ορισμός 26/1/2019)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 1ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (13/1/2019)
Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ (δ.δ.)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΕΣ ΑΓΩΝΕΣ 2ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (8/12/2018)
ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0-4
Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ – Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ (Αναβολή & επανορισμός 12/1/2019)

-3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018)
ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ (δ.δ.)
Α.Ο. ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 1-1

-4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6/1/2019)
Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ 0-4
Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ 1-0
ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 – ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο. 9-0

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 2ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (12/1/2019)
Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ – Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 1-3

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 1ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (9/12/2018)
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ 8-1

-3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018)
Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΛΙΜΟΥ 0-2
Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ 1-5
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΑΛΙΜΟΥ 2-0

-4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6/1/2019)
Α.Ε ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΛΙΜΟΥ – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ (Αναβολή & ορισμός 13/1/2019)
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Α.Ο. (Αναβολή & ορισμός 13/1/2019)
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΑΛΙΜΟΥ – Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 1-0

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΕΣ ΑΓΩΝΕΣ 4ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (13/1/2019)
Α.Ε ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΛΙΜΟΥ – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ 8-2
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Α.Ο. 1-5

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018)
Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ 3-2
ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Α.Ο. ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ 11-0

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6/1/2019)
ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ 1-3
Α.Ο. ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ – Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΣΑ ΝΟΤΟΥ 0-4

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018)
Α.Κ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 0-4
Α.Ε. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ – Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 3-0

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6/1/2018)
Α.Ε. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ – Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ (Αναβολή & ορισμός 27/1/2019)
Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – Α.Σ.Κ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (Αναβολή & ορισμός 13/1/2019)

ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 4ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (13/1/2019)
Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – Α.Σ.Κ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ (Αναβολή & ορισμός 27/1/2019)