logo

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 4/3/2019

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Ο. 4/3/2019

Η επιτροπή γυναικείου ποδοσφαίρου της Ε.Π.Ο., μετά από συνεδρίαση της, την Δευτέρα 4/3/2019, έλαβε τις εξής αποφάσεις:-
-1. Οι αγώνες της 16ης αγωνιστικής της Α’ εθνικής κατηγορίας, θα διεξαχθούν την Κυριακή 10/3/2019, με ώρα έναρξης τους στις 15:00.
-2. Ο αγώνας της 16ης αγωνιστικής της Α΄εθνικής κατηγορίας,                                                                                                μεταξύ των ομάδων Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Γ.Ε. ΕΡΓΟΤΕΛΗ,
θα διεξαχθεί την Κυριακή 10/3/2019, στο Δημ. γήπεδο Νέων Επιβατών, με ώρα έναρξης του αγώνα στις 14:00.
-3. Οι αγώνες της 10ης αγωνιστικής της Β’ εθνικής κατηγορίας, θα διεξαχθούν την Κυριακή 10/3/2019, με ώρα έναρξης τους στις 15:00.
-4. Ο αγώνας της 10ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου της Β’ εθνικής κατηγορίας,                                                                     μεταξύ των ομάδων Α.Μ.Π.Σ. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ -ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.,
θα διεξαχθεί την Δευτέρα 11/3/22019, στο γήπεδο της Ε.Π.Σ. Ξάνθης, με ώρα έναρξης του αγώνα στις 15:00.
-5. Ο αγώνας της 10ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου της Β’ εθνικής κατηγορίας,                                                                 μεταξύ των ομάδων Γ.Π.Σ. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ,
θα διεξαχθεί την Κυριακή 10/3/2019, στο Δημ. γήπεδο Αμυκλών, με ώρα έναρξης του αγώνα στις 12:00.
-6. Ο αγώνας της 10ης αγωνιστικής του 3ου ομίλου της Β΄εθνικής κατηγορίας,                                                                  μεταξύ των ομάδων Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ 2012 – Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004,
θα διεξαχθεί την Κυριακή 10/3/2019, στο Δημ. γήπεδο Γ. Ρουμελιώτη, με ώρα έναρξης του αγώνα στις 16:00.
-7. Ο αγώνας της 10ης αγωνιστικής του 3ου ομίλου της Γ΄εθνικής κατηγορίας,                                                                       μεταξύ των ομάδων Α.Π.Σ. ΝΕΦΕΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ,
θα διεξαχθεί την Κυριακή 10/3/2019, στο Δημ. γήπεδο Μυλαυλάκου, με ώρα έναρξης του αγώνα στις 13:00.
-8. Ο αγώνας της 10ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Β’ εθνικής κατηγορίας,                                                                    μεταξύ των ομάδων Α.Ο. ΝΕΟΣ ΑΣΤΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ,
αναβάλλεται και ορίζεται να διεξαχθεί την Κυριακή 24/3/2019.
-9. Ο αγώνας της 10ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Β’ εθνικής κατηγορίας,                                                                    μεταξύ των ομάδων Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ,
θα διεξαχθεί το Σάββατο 9/3/2019, στο Δημ. γήπεδο Κρουσώνα, με ώρα έναρξης του αγώνα στις 15:30
10. Οι αγώνες της 9ης αγωνιστικής της Γ’ εθνικής κατηγορίας, θα διεξαχθούν την Κυριακή 10/3/2019, με ώρα έναρξης τους στις 15:00.
11. Ο αγώνας της 9ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου της Γ’ εθνικής κατηγορίας,                                                                      μεταξύ των ομάδων Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – Α.Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ,
θα διεξαχθεί την Κυριακή 10/3/2019, στο Δημ. γήπεδο Αιγίου, με ώρα έναρξης του αγώνα στις 13:00.
12. Ο αγώνας της 9ης αγωνιστικής του 3ου ομίλου της Γ’ εθνικής κατηγορίας,                                                                    μεταξύ των ομάδων Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ,
θα διεξαχθεί την Κυριακή 10/3/2019, στο Β’ Δ.Α.Κ. Κατερίνης, με ώρα έναρξης του αγώνα στις 13:00.
13. Οι αγώνες της 9ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Γ΄εθνικής κατηγορίας, αναβάλλονται και ορίζονται να διεξαχθούν την Κυριακή 17/3/2019.
14. Ο αγώνας της 8ης αγωνιστικής του 7ου ομίλου της Γ’ εθνικής κατηγορίας,                                                                       μεταξύ των ομάδων Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ,
θα διεξαχθεί το Σάββατο 9/3/2019, στο Δημ. γήπεδο Μουρνιών, με ώρα έναρξης του αγώνα στις 15:00.
15. Ο αγώνας της 8ης αγωνιστικής του 8ου ομίλου της Γ’ εθνικής κατηγορίας,                                                                        μεταξύ των ομάδων Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ,
θα διεξαχθεί τοο Σάββατο 9/3/2019, στο Δημ. γήπεδο Καλύμνου, με ώρα έναρξης του αγώνα στις 12:30.
16. ‘Εγινε ο διαχωρισμός των ομάδων σε ομίλους για την κλήρωση του κυπέλλου κορασίδων, που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 7/3/2019.
Αναλυτικά ανά όμιλο οι ομάδες ειναι:

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α.Μ.Π.Σ. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ
Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016
Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015
Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γ.Ο.Π. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 20041

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ
Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ
Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ
ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018
Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΘΗΑΝΪΚΗ Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

& 60Σ ΟΜΙΛΟΣ
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ.

admin
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 3231
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 21, 2008 9:42 pm