logo

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 15/12 & 16/12/2018

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 15/12& 16/12/2018

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ
16/12/20188, γήπεδο Γ.Σ. Εργοτέλη, ώρα 13:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κουκουράκης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Κωσταμένα Ελένη, Βερυκάκης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Χανίων)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Χανιωτάκης Χρήστος (Ε.Π.Σ Ηρακλείου)

Α.Ο.Γ.Π. ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Τρικάλων, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μπουρουτζίκας Θωμάς
ΒΟΗΘΟΙ
Κοτούμπας Δημήτριος, Μπουρονίκος Μιλτιάδης (Ε.Π.Σ.Λάρισας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Τουτούκης Περικλής (Ε.Π.Σ. Τρικάλων)

Α.Ε. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18/12/2018, Α’ Δημ. γήπεδο Γλυφάδας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πουλόπουλος Θεόδωρος
ΒΟΗΘΟΙ
Καρακελές Ιωάννης, Κοτζαμανίδης Ηλίας (Ε.Π.Σ. Πειραιά)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Δημοβασίλης Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
8/12/2018, Epirus Center Arena, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Φίτσας Βασίλειος
ΒΟΗΘΟΙ
Κέφης Γρηγόριος, Γκαρτζονίκας Ηλίας (Ε.Π.Σ. Πρέβεζας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Γεωργάκης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Ηπείρου)

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ – Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Χωράφας, ώρα 12:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χρόνης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής)
ΒΟΗΘΟΙ
Φαρμάκης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής), Πασπάτης Αλέξιος (Ε.Π.Σ. Σάμου)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Αργυρός Παναγιώτης (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – Γ.Ο.Π. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Αγ. Βαρβάρας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ασλανίδης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Τσικλητάρη Δημήτρα, Τσικλητάρη Βασίλεια (Ε.Π.Σ. Πιερίας)

Α.Π.Σ. ΡΟΔΟΠΗ ’87 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
16/12/2018, Δ.Α.Κ. Κομοτηνής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κεφίλης Αθανάσιος
ΒΟΗΘΟΙ
Κωνσταντάκης Σωτήριος, Κωστακιώτης Δημήτριος (Ε.Π.Σ. ‘Εβρου)

Π.Μ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Α.Μ.Π.Σ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Γ.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ – Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Γαρδικίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τζόβας Λεωνίδας
ΒΟΗΘΟΙ
Πάνος Σωτήριος, Γεωργίου Βασίλειος (Ε.Π.Σ. Ηπείρου)

Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ – Α.Ο. ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Κιβερίου Λέρνας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Παναγάκος Παναγιώτης
ΒΟΗΘΟΙ
Ισακόβ Ρουσλάν, Μπεκιάρης Ηλίας (Ε.Π.Σ. Λακώνίας)

Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – Γ.Ο.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Λεχαιού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σιαχάμη Αναστασία
ΒΟΗΘΟΙ
Γκουριώτης Κωνσταντίνος, Τσιλογιάννη Αικατερίνη (Ε.Π.Σ. Αργολίδας)

Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004 – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
16/12/2018, Ε.Α.Κ. Βόλου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δεληγιάννη Αλέξανδρα
ΒΟΗΘΟΙ
Δημέρας Κωνσταντίνος, Παπαγεωργίου Μιχαήλ (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΗ Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Αμαρύνθου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ξηρογιάννης Στέφανος
ΒΟΗΘΟΙ
Λαμπροπούλου Σταυρούλα, Καλαμπούκας Χρήστος (Ε.Π.Σ. Βοιωτίας)

Α.Π.Σ. ΝΕΦΕΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Σ. ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Μυλαυλάκου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Παυλίδης Χρήστος
ΒΟΗΘΟΙ
Νησελίτης Αθανάσιος, Πιτός Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Ημαθίας)

Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ – Α.Ο. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Κεφαλού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δημαράκης Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Αλέκος Δημοσθένης, Δημόπουλος Χρήστος (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Κρουσώνα, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σωτηριάδης Χαράλαμπος
ΒΟΗΘΟΙ
Πλαντζουνάκης Ιωάννης, Θεοδοσάκης Ζαχαρίας (Ε.Π.Σ. Λασιθίου)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86
16/12/2018, γήπεδο Ε.Π.Σ. Μίκρας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αναστόπουλος Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Γούτας Στυλιανός, Κώστογλου Ηλίας (Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής)

Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 – Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Αδριανής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Κρυωνάς Χρήστος, Βογιατζή Ευαγγελία (Ε.Π.Σ. Σερρών)

Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Φοίνικα Καλαμαριάς, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αργυρός Απόστολος
ΒΟΗΘΟΙ
Ταγκαλίδης Γεώργιος, Κουπαράνη Μαρία (Ε.Π.Σ. Πέλλας)

Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Αιγίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Καλαμάρης Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Σούζας Κωνσταντίνος, Λύσσαρηης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Αιτωλοακαρνανίας)

Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – Α.Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Κοντοκαλίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σιντόρης Μάριος
ΒΟΗΘΟΙ
Ράπτης Ιωάννης, Παπαλαζάρου Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
16/12/2018, γήπεδο Ατρομήτου Ζαρουχλεϊκων, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Φωκάς Αλέξανδρος
ΒΟΗΘΟΙ
Σωτηρόπουλος Δημήτριος, Αβραμοπούλου Ελένη (Ε.Π.Σ. Αχαΐας)

Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Σβορώνου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γάτσου Δροσιά
ΒΟΗΘΟΙ
Πανυτσίδου Αναστασία, Αρσενίδου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Κοζάνης)

Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Ελευθεροχωρίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μαργιόλας Δημήτριος
ΒΟΗΘΟΙ
Παπαλίτσας Γεώργιος, Κανιούρας Πέτρος (Ε.Π.Σ. Καρδίτσας)

Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΩΝ – Α.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Ζωγράφου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τσαγανού Δημήτρα (Ε.Π.Σ. Βοιωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ
Αλεξοπούλου Αλέξια (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής), Μπαλάγκα Ευδοξία (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Παναριτίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ρούτσης Ιωάννης
ΒΟΗΘΟΙ
Θεοδωρόπουλος Βασίλειος, Σάνος Θεόδωρος (Ε.Π.Σ. Κορίνθου)

Γ.Σ. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Γυθείου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Καύκας Απόστολος
ΒΟΗΘΟΙ
Ρηγόπουλος Ηλίας, Γάκης Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας)

Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ
ΑΝΑΒΟΛΗ

ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Βαθέως Σάμου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σφέτσιας Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Καλινιώτης Βασίλης, Τζόλα Θεόδωρα (Ε.Π.Σ. Σάμου)

Α.Ο. ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
16/12/2018, Δ.Α.Κ. Ιλίου, ώρα 11:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χατζηγιάννης Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Βογιατζιδάκη Χαρίκλεια, Λεκαράκος Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Πειραιά)

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Μελισσουργού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πιγγίου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ
Γκουβάς Χρήστος (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής), Μετακίδης Πρόδρομος (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)

Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΛΙΜΟΥ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Νικαίας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Βλάχος Αντώνιος
ΒΟΗΘΟΙ
Βιντσεντζάτος Κυριάκος, Πολίτης Παντελής (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)

Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ
15/12/2018, γήπεδο Ε.Π.Σ. Κυκλάδων, ώρα 18:15
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κούκα Αργυρώ
ΒΟΗΘΟΙ
Νομικός Νικόλαος, Βαρθαλίτης ‘Αγγελος (Ε.Π.Σ. Κυκλάδων)

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΑΛΙΜΟΥ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Παιανίας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Λεμπέσης Πέτρος
ΒΟΗΘΟΙ
Μηλιδώνης Χαράλαμπος, Κεφαλιάκος Αλέξανδρος (Ε.Π.Σ. Πειραιά)

Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Κουτσουρά, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ζερβάκης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Σιγανού Γεωργία, Βισκαδούρος Αλέξανδρος (Ε.Π.Σ. Ηρακλείου)

ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Α.Ο. ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ
16/12/2018, γήπεδο Γ.Σ. Εργοτέλη, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σταυρουλάκης Ραφαήλ (Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου)
ΒΟΗΘΟΙ
Φραγκιαδάκης Ιωάννης (Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου), Σκούτας Νικόλαος (Ε.Π.Σ.Χαλκιδικής)

Α.Κ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Μαριτσών, ώρα 14:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γιαννουκάς Αναστάσιος
ΒΟΗΘΟΙ
Σπαρτάλης Αλέξανδρος, Καραβελαντζή Κωνσταντίνα (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Α.Ε. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ – Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
16/12/2018, Δημ. γήπεδο Καλυθιών, ώρα 12:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κυρίτσης Εμμανουήλ
ΒΟΗΘΟΙ
Τσέτσος Σπυρίδων, Αναστασοπούλου Μαρία (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)