logo

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 16/2 & 17/2/2019

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 16/2 & 17/2/2019

A’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Χωράφας, ώρα 17:45
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πιγγίου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ
Παύλος Χρήστος (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής), Αλεξοπούλου Αλέξια (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Ελευθερίου Φλώριος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Ν. Επιβατών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αργυρός Απόστολος
ΒΟΗΘΟΙ
Κεσίσογλου Γεώργιος, Αρέστης Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Πέλλας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Νικολαϊδης Χαράλαμπος (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε.
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Αγ. Παρασκευής, ώρα 13:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Λεμπέσης Πέτρος (Ε.Π.Σ. Πειραιά)
ΒΟΗΘΟΙ
Πασπάτης Αλέξιος (Ε.Π.Σ. Σάμου), Βογιατζιδάκη Χαρίκλεια (Ε.Π.Σ. Πειραιά)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Μιχαηλίδης Πέτρος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Α.Ο.Γ.Π. ΤΡΙΚΑΛΑ 2011
17/2/2019, Π.Κ. Ν. Μεσήμβριος, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ασλανίδης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Φωτιάδου Αναστασία, Τσικλητάρη Δήμητρα (Ε.Π.Σ. Πιερίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Τζιμενάκης Ιωάννης (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Καρδίσας, ώρα 13:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αγγελούλης Χρήστος
ΒΟΗΘΟΙ
Πατέτσος Γεώργιος, Καραγιάννης Χρήστος (Ε.Π.Σ. Λάρισας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Στάθης Ανδρέας (Ε.Π.Σ. Τρικάλων)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – Α.Μ.Π.Σ. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Αγ. Βαρβάρας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κεχαγιάς Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Πανυτσίδου Αναστασία, Αρσενίδου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Κοζάνης)

Α.Ο. ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – Π.Μ.Α.Σ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
17/2/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Γρεβενών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πέτσας Σωτήριος
ΒΟΗΘΟΙ
Παπαγεωργόπουλος Παναγιώτης, Σταφυλάς Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Τρικάλων)

Α.Π.Σ. ΡΟΔΟΠΗ ’87 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – Γ.Ο.Π. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
17/2/2019, Δ.Α.Κ. Κομοτηνής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γιαποτζής Θεόωρος
ΒΟΗΘΟΙ
Γκοντόλιας Κωνσταντίνος, Τσιβαρτζίδης Δημήτριος (Ε.Π.Σ. Ξάνθης)

Α.Γ.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ – Γ.Ο.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Γαρδικίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αθανασίου Χαράλαμπος
ΒΟΗΘΟΙ
Κυριακού Χρήστος, Λύτρας Νικόλαος (Ε.Π.Σ. ‘Αρτας)

Γ.Π.Σ. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Αμυκλών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Καύκας Απόστολος
ΒΟΗΘΟΙ
Ρουμελιώτης Γεώργιος, Βανικιώτης Γρηγόριος (Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας)

Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ – Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
17/2/2019, Δ.Α.Κ. Κιβερίου Λέρνας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αυγερινός Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Παπαϊωάννου Αθανασία, Αλεξίου Αικατερίνη (Ε.Π.Σ. Αρκαδίας)

Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004 – Α.Σ. ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
17/2/2019, Ε.Α.Κ. Βόλου, ώρα 12:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δεληγιάννη Αλέξανδρα
ΒΟΗΘΟΙ
Ντελέζος Θωμάς, Πάλλας Θωμάς (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ 2012 – Α.Π.Σ. ΝΕΦΕΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Ι. Ρουμελιώτης , ωρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τσατσούλης Ιωάννης (Ε.Π.Σ. Αθήνας)
ΒΟΗΘΟΙ
Λιαμίρας Λάμπρος (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας), Αθανασόπουλος Μιχαήλ (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Αμαρύνθου, ώρα 15:000
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αλαφογιάννης Λουκάς
ΒΟΗΘΟΙ
Λαμπροπούλου Σταυρούλα, Τσώνης Ιωάννης (Ε.Π.Σ. Βοιωτίας)

Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Εύδηλου, ώρα 13:15
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κωνσταντινίδης Παναγιώτης
ΒΟΗΘΟΙ
Μερτζεμέκης Παναγιώτης, Τσάρνας Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Σάμου)

Α.Ο. ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Σοχώρας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γεωργόπουλος Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Κωσταμένα Έλένα, Καντεράκη Παρασκευή (Ε.Π.Σ. Χανίων)

Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ – Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ
16/2/2019, Δημ. γήπεδο Κεφάλου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Παρχαρίδης Περικλής (Ε.Π.Σ. Δράμας)
ΒΟΗΘΟΙ
Ξουρής Γεράσιμος (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου), Δημόπουλος Χρήστος (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 – Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ
17/2/2019. Γήπεδο Ε.Π.Σ. Καβάλας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σιαμάνης Αντώνιος
ΒΟΗΘΟΙ
Κοτανίδου Δημήτρα, Οικονομίδης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Δράμας)

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Δ.Ε. Πεύκων, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μαρόπουλος Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Χατζηβασιλείου Βασίλειος, Μαδίτσης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο ‘Ανω Ηλιουπόλης, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κεφαλάς Δημήτριος
ΒΟΗΘΟΙ
Βογιατζή Ευαγγελία, Ζαχαριά Μαρία (Ε.Π.Σ. Σερρών)

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.Κ.
17/2/2019, Δημ γήπεδο Νίκης Προαστίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μαρκαντωνάτος Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Κωτσόπουλος Χρήστος, Κοιλιομενιάτης ‘Αγγελος (Ε.Π.Σ. Ηλείας)

Α.Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Θεσπρωτικού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τζόβας Λεωνίδας
ΒΟΗΘΟΙ
Γκανάτσιου Ευαγγελία, Αγόρας Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Ηπείρου)

Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Ανατολής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σιντόρης Μάριος
ΒΟΗΘΟΙ
Παπαλαζάρου Γεώργιος, Στόλη Μαρία (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)

Α.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – Π.Α.Κ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Αγ. Παρασκευής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Φραντζή Δημήτρα
ΒΟΗΘΟΙ
Λιτοσελίτης Γεώργιος, Ξηρομερίτης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας)

Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ – Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΩΝ
17/2/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Βέργου Αικατερίνη
ΒΟΗΘΟΙ
Μπασδάνη Ευαγγελία, Αγγελόπουλος Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας)

Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17/2/2019, Ζηρίνειο Α.Κ. , ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τραϊφόρος Αντώνιος
ΒΟΗΘΟΙ
Πετρίδης Θεοδόσιος, Κεφαλιάκος Αλέξανδρος (Ε.Π.Σ. Πειραιά)

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Μαχαιράδου, ώρα 13:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χρονάς Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Ανδριανός Μιχαήλ, Αβραμοπούλου Ελένη (Ε.Π.Σ. Αχαΐας)

Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Πετρωτού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μίζαλου Καλλιρόη
ΒΟΗΘΟΙ
Σούζας Κωνσταντίνος, Τάκος Χρήστος (Ε.Π.Σ. Αιτωλοακαρνανίας)

Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Γ.Σ. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Φιλικών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σιακάμη Αναστασία
ΒΟΗΘΟΙ
Γκουριώτης Κωνσταντίνος, Αντωνόπουλος Σπυρίδων (Ε.Π.Σ. Αργολίδας)

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ – ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο.
16/2/2019, Δημ. γήπεδο Μελισσουργού, ώρα 18:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πανούτσος Παναγιώτης
ΒΟΗΘΟΙ
Πολίτης Παντελής, Μπαλάγκα Ευδοξία (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)

Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Νεόκτιστων Ασπροπύργου, ώρα 18:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ευθυμίου Ευστάθιος
ΒΟΗΘΟΙ
Καπίρης Μάριος, Νταρακλίτσης Σωτήριοε (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 – Α.Ο. ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
16/2/2019, Δημ. γήπεδο Χωράφας, ώρα 17:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δαμιανάκης Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Μηλιδώνης Χαράλαμπος, Λεκαράκος Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Πειραιά)

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Παιανίας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Στάμος Βασίλειος
ΒΟΗΘΟΙ
Μημίδης Ιορδάνης, Κούλης Δημήτριος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΛΙΜΟΥ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Άνω Μεράς, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Καλογεράς Αντώνιος
ΒΟΗΘΟΙ
Βαρθαλίτης ‘Αγγελος, Μελανίτη Κυριακή (Ε.Π.Σ. Κυκλάδων)

Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΑΛΙΜΟΥ – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ
17/2/2019, Α΄Δημ. γήπεδο Αλίμου, ώρα
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χρόνης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Κορέστη Κωνσταντίνα, Ηλιοπούλου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής)

Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ
17/2/2019, Δημ. γήπεδο Κουτσουρά, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μανδαλενάκης Εεμμανουήλ
ΒΟΗΘΟΙ
Δασκαλάκης Ιωάννης, Σιγανού Γεωργία (Ε.Π.Σ. Ηρακλείου)