logo

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 16/3, 17/3 & 20/3/2019

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 16/3, 17/3 & 20/3/2019

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Ε. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Αλκαζάρ, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Παραδεισόπουλος Ιωάννης
ΒΟΗΘΟΙ
Σαλτσίδης Γεώργιος, Τσικλητάρη Δημήτρα (Ε.Π.Σ. Πιερίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Ζήλος Αντώνιος (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

Α.Ο.Γ.Π. ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε.
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Πυργετού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σφέτσιας Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Σάμου)
ΒΟΗΘΟΙ
Τίκας Δημήτριος (Ε.Π.Σ. Καρδίτσας), Παπαλίτσας Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Καρδίτσας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κόκκαλης Αλέξανδρος (Ε.Π.Σ. Τρικάλων)

Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
17/3/2019, γήπεδο Γ.Σ. Εργοτέλη, ώρα 12:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μόσχου Δημήτριος
ΒΟΗΘΟΙ
Φραγκιαδάκης Γεώργιος, Πλαντζουνάκης Ιωάννης (Ε.Π.Σ. Λασιθίου)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Χανιωτάκης Χρήστος (Ε.Π.Σ. Ηρακλείου)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
16/3/2019, Δημ. γήπεδο Προαστίου, ώρα 14:45
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Βέργου Αικατερίνη
ΒΟΗΘΟΙ
Αναστασίου Αλέξανδρος, Μπασδάνη Ευαγγελία (Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Στάθης Ανδρέας (Ε.Π.Σ. Καρδίτσας)

Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17/3/2019, Π.Κ. Νέας Μεσήμβριας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γιουματζίδης Μελέτιος
ΒΟΗΘΟΙ
Κεσίσογλου Γεώργιος, Δεμερτζής Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Πέλλας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Πετρόπουλος Περίανδρος(Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Αγ. Βαρβάρας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μιχούλιας Μιχαήλ
ΒΟΗΘΟΙ
Κουφός Αλέξανδρος, Μιχτατίδης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

Γ.Ο.Π. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ – Α.Ο. ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
17/3/2019, Δ.Α.Κ. Καστοριάς, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κεχαγιάς Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Πραχάλης Κωνσταντίνος, Βογδόπουλος Θωμάς (Ε.Π.Σ. Κοζάνης)

Α.Π.Σ. ΡΟΔΟΠΗ ’87 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – Α.Μ.Π.Σ. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ
17/3/2019, Δ.Α.Κ. Κομοτηνής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κεφίλης Αθανάσιος
ΒΟΗΘΟΙ
Διαμαντής Λάμπρος, Ντομάρης Αθανάσιος (Ε.Π.Σ. ΄Εβρου)

Α.Γ.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ – Α.Ο. ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Γαρδικίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Φίτσας Βασίλειος
ΒΟΗΘΟΙ
Γκαρτζονίκας Ηλίας, Αναγνωστάκης Παύλος (Ε.Π.Σ. Πρέβεζας)

Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Γ.Π.Σ. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Ασπροχώματος, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Παπαγεωργόπουλος Ιωάννης
ΒΟΗΘΟΙ
Λυκόμητρος Ευάγγελος, Γκουριώτης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Αργολίδας)

Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ – Γ.Ο.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Κιβερίου Λέρνας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Καυκάς Απόστολος
ΒΟΗΘΟΙ
Ρηγόπουλος Ηλίας, Τζεμαλαϊ Ερβίς (Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας)

Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004 – ΑΘΗΝΑΪΚΗ Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17/3/2019, Ε.Α.Κ. Βόλου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δεληγιάννη Αλέξανδρα
ΒΟΗΘΟΙ
Καραγιάννης Χρήστος, Δεδικούσης Γρηγόριος (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ 2012
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Υμηττού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Λεμπέσης Πέτρος
ΒΟΗΘΟΙ
Κουτσουμπού Παναγιώτα, Λεκαράκος Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Πειραιά)

Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – Α.Σ. ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Αμαρύνθου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ξηρογιάννης Στέφανος
ΒΟΗΘΟΙ
Λαμπροπούλου Σταυρούλα, Καλαμπούκας Χρήστος (Ε.Π.Σ. Βοιωτίας)

Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
16/3/2019, Δημ. γήπεδο Εύδηλου, ώρα 12:45
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τσαρνάς Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Μερτζεμέκης Παναγιώτης, Σκουδριανός Δημήτριος (Ε.Π.Σ. Σάμου)

Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ – Α.Ο. ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16/3/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου, ώρα 12:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γιαννούλης Αλέξανδρος
ΒΟΗΘΟΙ
Καραβελαντζή Κωνσταντίνα, Μιγκλή Μαρία (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ – Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
16/3/2019, Δημ. γήπεδο Ανταγόρα, ώρα
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δημαράκης Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Γιαμούζης Δημήτριος, Ξουρής Γεράσιμος (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Παναριτίου, ώρα 12:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κωτσονούρη-Κοκκίνη Μαρία
ΒΟΗΘΟΙ
Ισακόβ Ρουσλάν, Μπεκιάρης Ηλίας (Ε.Π.Σ. Λακωνίας)

Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Φιλικών, ώρα 13:45
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σιαχάμη Αναστασία
ΒΟΗΘΟΙ
Τσιλογιάννη Αικατερίνη, Αντωνόπουλος Σππυρίδων (Ε.Π.Σ. Αργολίδας)

Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Παναριτίου, ώρα
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κακριδής Παναγιώτης
ΒΟΗΘΟΙ
Σπηλιώτης Παναγιώτης, Θεοδωρόπουλος Βασίλειος (Ε.Π.Σ. Κορίνθου)

Α.Ο. ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ – Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ
17/3/2019, Δ.Α.Κ. Ιλίου, ώρα 18:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πιγγίου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ
Ηλιοπούλου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής), Ανδρέου Ελένη (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής)

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ – Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Μελισσουργού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χρυσάφης Χρήστος
ΒΟΗΘΟΙ
Λιαμπότης Μαρίνος, Καφρίτσας Ανδρέας (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018
16/3/2019, Δημ. γήπεδο Βαθέως Σάμου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κατόπης Ελευθέριος
ΒΟΗΘΟΙ
Καληνιώτης Βασίλης, Τζόλα Θεόδωρα (Ε.Π.Σ. Σάμου)

Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΛΙΜΟΥ
16/3/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Κυκλάδων, ώρα 13:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Καλογεράς Αντώνιος
ΒΟΗΘΟΙ
Αγγέλου Σοφιανός, Βαρθαλίτης Άγγελος (Ε.Π.Σ. Κυκλάδων)

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Α.Ο. – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Παιανίας, ώρα 13:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τσατσούλης Ιωάννης
ΒΟΗΘΟΙ
Τσολακίδης Λυκούργος, Καραγιαννίδης Ιωάννης (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΑΛΙΜΟΥ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Νικαίας, ώρα 13:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ζαχαρόπουλος Αθανάσιος
ΒΟΗΘΟΙ
Κουλοχέρης Ιωάννης, Γκουβάς Χρήστος (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)

Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ – Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Μουρνιών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σταυρουλάκης Ραφαήλ (Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου)
ΒΟΗΘΟΙ
Σκούτας Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής), Καλυβιανάκης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου)

ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Α.Ο. ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ
17/3/2019, γήπεδο Γ.Σ. Εργοτέλη, ώρα 15:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ταμπουρατζής Μιχαήλ
ΒΟΗΘΟΙ
Θεοδοσάκης Ζαχαρίας, Σιγανός Αργύρης (Ε.Π.Σ. Λασιθίου)

Α.Ε. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ – Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Καλυθιών , ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πλατσής Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Αναστασοπούλου Μαρία, Βούλγαρη Χριστίνα (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ – Α.Σ.Κ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 – Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
17/3/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Καβάλας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χορόζογλου Βασίλειος
ΒΟΗΘΟΙ
Λαφαζάνη Μαρία, Νικολαϊδου Χριστοφόρα (Ε.Π.Σ. Δράμας)

Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Άνω Ηλιουπόλης, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σκούτας Φώτιος
ΒΟΗΘΟΙ
Μαυροπούλου Ελευθερία, Σιώνη Μαρία (Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής)

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
17/3/2019, δήπεδο Δ.Ε. Πεύκων, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Παπαδόπουλος Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Παπαδόπουλος Τριντάφυλλος, Μεταξιώτης Πέτρος (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Ανατολής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Στεφάνου Στέφανος
ΒΟΗΘΟΙ
Παπαλαζάρου Γεώργιος, Ράπτης Ιωάννης (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)

Α.Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Θεσπρωτικού, ώρα 14:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Νέος Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Αγόρας Κωνσταντίνος, Γκανάτσιου Ευαγγελία (Ε.Π.Σ. Ηπείρου)

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Νίκης Προαστίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χρονάς Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Σωτηρόπουλος Δημήτριος, Αβραμοπούλου Ελένη (Ε.Π.Σ. Αχαϊας)

Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
17/3/2019, Ζηρινείο Α.Κ., ώρα 13:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Βλάχος Αντώνιος
ΒΟΗΘΟΙ
Αλεξοπούλου Αλέξια, Μπαλάγκα Ευδοξία (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)

Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ – Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
17/3/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τασιόπουλος Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Σακκάς Δημήτριος, Αγγελόπουλος Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας)

Α.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΩΝ
17/3/2019, Δημ. γήπεδο Αγ. Παρασκευής Βόλου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μπουρουζίκας Θωμάς
ΒΟΗΘΟΙ
Παπαγεωργίου Μιχάλης, Πάλλας Θωμάς (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΦΑΣΗ

Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
20/3/2019, Δημ. γήπεδο Άνω Ηλιουπόλης, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Βογιατζή Ευαγγελία, Χολάνης Χρήστος (Ε.Π.Σ. Σερρών)

admin
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 3233
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 21, 2008 9:42 pm