logo

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 19/1 7 20/1/2019

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 19/1 & 20/1/2019

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ
20/1/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Ηπείρου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κωστούλας Αριστοτέλης
ΒΟΗΘΟΙ
Μάνος Δημήτριος, Κυριακού Χρήστος (Ε.Π..Σ. Άρτας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Γεωργάκης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Ηπείρου)

A’ EΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε.
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Τριανδρίας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ασλανίδης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Τσικλητάρη Δημήτρα, Φωτιάδου Αναστασία (Ε.Π.Σ. Πιερίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Γκόγκου Στυλιανή (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Αμαρύνθου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ξηρογιάννης Στέφανος
ΒΟΗΘΟΙ
Λαμπροπούλου Σταυρούλα, Καλαμπούκας Χρήστος (Ε.Π.Σ. Βοιωτίας)

Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ – Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Ανταγόρα, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Παρχαρίδης Περικλής (Ε.Π.Σ. Δράμας)
ΒΟΗΘΟΙ
Καραμούτας Κοσμάς (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου), Ξουρής Γεράσιμος (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
20/1/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Καβάλας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ανεστίδης Φιλίππας
ΒΟΗΘΟΙ
Χρυσέλης Γεώργιος, Σπαρτάλης Σπυρίδων (Ε.Π.Σ. Ξάνθης)

Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 – Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Αδριανής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Στόλης Διονύσιος
ΒΟΗΘΟΙ
Κρυωνάς Χρήστος, Αναστασιάδης Αχιλλέας (Ε.Π.Σ. Σερρών)

Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Αλεξανδρούπολης, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Λαπατάς Αθανάσιος
ΒΟΗΘΟΙ
Δημητριάδης Ευθύμιος, Καρακασίδης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Θράκης)

Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Αιγίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Φωκάς Αλέξανδρος
ΒΟΗΘΟΙ
Τσιρογιάννης Χρήστος, Αβραμοπούλου ‘Ελένη (Ε.Π.Σ. Αχαΐας)

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.Κ. – Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Λευκάδας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σιντόρης Μάριος
ΒΟΗΘΟΙ
Τίκας Δημήτριος, Ράπτης Ιωάννης (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Νίκης Προαστίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μίζαλου Καλλιρόη
ΒΟΗΘΟΙ
Γαλανόπουλος Γεώργιος, Βασιλόπουλος Παναγιώτης (Ε.Π.Σ. Αιτωλοακαρνανίας)

Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΩΝ
20/1/2019, Α’ Δ.Α.Κ. Κατερίνης, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γάτσιου Δροσιά
ΒΟΗΘΟΙ
Πανυτσίδου Αναστασία, Αρσενίδου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Κοζάνης)

Π.Α.Κ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Αρτεσιανού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Φραντζή Μαρία
ΒΟΗΘΟΙ
Δημητρίου Σπυρίδων, Ξηρομερίτης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας)

Α.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Αγ. Παρασκευής Βόλου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δεληγιάννη Αλεξάνδρα
ΒΟΗΘΟΙ
Παραφέστας Δημήτριος, ΣτάΪκος Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
19/1/2019, Δ.Α.Κ. Ναυπλίου, ώρα 13:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Λιάρος Σπυρίδων
ΒΟΗΘΟΙ
Μπεκιάρης Ηλίας, Ισακόβ Ρουσλάν (Ε.Π.Σ. Λακωνίας)

Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – Γ.Σ. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Παναριτίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κόκκορης Ηλίας
ΒΟΗΘΟΙ
Παπαϊωάννου Αθανασία, Αλεξίου Αικατερίνη (Ε.Π.Σ. Αρκαδίας)

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ – Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Μαχαιράδου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σταυρόπουλος Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Λιάπης Χρήστος, Κωτσόπουλος Χρήστος (Ε.Π.Σ. Ηλείας)

Α.Ο. ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο.
19/1/2019, Δ.Α.Κ. Ιλίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Λέμπεσης Πέτρος
ΒΟΗΘΟΙ
Σγουράκης Μιχαήλ, Φαγκρίδας Αθανάσιος (Ε.Π.Σ. Πειραιά)

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ – Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ
19/1/2019, Δημ. γήπεδο Μελισσουργού, ώρα 18:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χρυσάφης Χρήστος
ΒΟΗΘΟΙ
Κοκαρίδας Νικόλαος, Καραγεώργος Απόστολος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 – Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Χωράφας, ώρα 18:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Βλάχος Αντώνιος
ΒΟΗΘΟΙ
Αλεξοπούλου Αλέξια, Πολίτης Παντελής (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)

Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
20/1/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Κυκλάδων, ώρα 14:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ρούσσος Ιωάννης
ΒΟΗΘΟΙ
Βαρθαλίτης Άγγελος, Ρούσσος Σεβαστιανός (Ε.Π.Σ. Κυκλάδων)

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΛΙΜΟΥ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Παιανίας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χρόνης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Παύλος Χρήστος, Ηλιοπούλου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής)

Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ
20/1/2019, Α’ Δημ. γήπεδο Αλίμου, ώρα 11:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πιγγίου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ
Βογιατζιδάκη Χαρίκλεια (Ε.Π.Σ. Πειραιά), Λεκαράκος Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Πειραιά)

Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ – ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
20/1/2019, Βουζουνεράκειο Α.Κ., ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σταυρουλάκης Ραφαήλ
ΒΟΗΘΟΙ
Λιοδάκης Εμμανουήλ, Καλυβιανάκης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου)

Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Μουρνιών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ούτας Χρήστος
ΒΟΗΘΟΙ
Βερυκάκης Κωνσταντίνος, Καντεράκη Παρασκευή (Ε.Π.Σ. Χανίων)

Α.Σ.Κ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ – Α.Ε. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Μαριτσών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αυγενίκου Αλέξανδρος
ΒΟΗΘΟΙ
Αναστασοπούλου Μαρία, Κουμπλά Άννα (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ – Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
20/1/2019, Δημ. γήπεδο Πυλίου, ώρα 13:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δημαράκης Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Αλέκος Δημοσθένης, Παγώνης Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)