logo

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 2/3 & 3/3/2019

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 2/3 & 3/3/2019

Α ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε. – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
2/3/2019, Δημ. γήπεδο Σερρών, ώρα 13:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γεωργιτσόπουλος Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Οικονομίδης Κωνσταντίνος, Κοτανίδου Δημήτρα (Ε.Π.Σ. Δράμας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Ιωαννίδης Χρήστος (Ε.Π.Σ. Σερρών)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Π.Μ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
3/3/2019, Δημ. γήπεδο Κιλκίς, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χάψας Ηλίας
ΒΟΗΘΟΙ
Αναστασιάδης Αχιλλέας, Βογιατζή Ευαγγελίας (Ε.Π.Σ. Σερρών))

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ
3/3/2019, Δημ. γήπεδο Κρουσώνα, ώρα 12:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μόσχος Δημήτριος
ΒΟΗΘΟΙ
Πλαντζουνάκης Ιωάννης, Σιακαμπέτη Ιωάννα (Ε.Π.Σ. Λασιθίου)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ – Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
3/3/2019,Δημ. γήπεδο Εύδηλου, ώρα 13:15
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κωνσταντινίδης Παναγιώτης
ΒΟΗΘΟΙ
Μερτζεμέκης Παναγιώτης, Τσαρνάς Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Σάμου)

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ. ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΗ Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3/3/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Εύβοιας, ώρα 11:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ζαχαρόπουλος Αθανάσιος,
ΒΟΗΘΟΙ
Κουλοχέρης Ιωάννης, Κακάνης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 – Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015
3/3/2019, Δημ. γήπεδο Αδριανής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μυλοπούλου Αναστασία
ΒΟΗΘΟΙ
Βερνέζης Αθανάσιος, Κουκούμης Αντώνιος (Ε.Π.Σ. Καβάλας)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Π.Α.Κ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
3/3/2019, Δημ. γήπεδο Αρτεσιανού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δεληγιάννη Αλέξανδρα
ΒΟΗΘΟΙ
Καραγιάννης Χρήστος, Νάκας Χρήστος (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
2/3/2019, Δημ. γήπεδο Μαχαιράδου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σταυρόπουλος Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Καραμέρος Γεώργιος, Λιάπης Χρήστος (Ε.Π.Σ. Ηλείας)

Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο.
2/3/2019, Δημ. γήπεδο Εύδηλου, ώρα 12:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Kρικόγλου Κοσμάς
ΒΟΗΘΟΙ
Μερτζεμέκης Παναγιώτης, Τσάρνας Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Σάμου)

Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – Α.Ο. ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
3/3/2019, Δημ. γήπεδο Φυλής, ώρα 18:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μπαλαχούτης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Μηλιδώνης Χαράλαμπος, Κεφαλιάκος Αλέξανδρος (Ε.Π.Σ. Πειραιά)

ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ
3/3/2019, Δημ. γήπεδο Χωραφας, ώρα 18:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κωτσονούρη-Κοκκίνη Μαρία (Ε.Π.Σ. Λακωνίας)
ΒΟΗΘΟΙ
Αλεξόπουλου Αλέξια (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής), Μπαλάγκα Ευδοξία (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)

Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΛΙΜΟΥ – Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
3/3/2019, Β’ Δημ. γήπεδο Αλίμου, ώρα 11:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χρόνης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής)
ΒΟΗΘΟΙ
Πασπάτης Αλέξιος (Ε.Π.Σ. Σάμου), Ανδρέου Ελένα (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής)

Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ
3/3/2019, Δημ. γήπεδο Άνω Μεράς, ώρα 14:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αγγέλου Σοφιανός
ΒΟΗΘΟΙ
Ρούσσος Ιωάννης, Βαρθαλίτης Άγγελος (Ε.Π.Σ. Κυκλάδων)

Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Α.Ο.
3/3/2019, Α’ Δημ. γήπεδο Αλίμου, ώρα 12:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πιγγίου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ
Κουτσουμπού Παναγιώτα (Ε.Π.Σ. Πειραιά), Βογιατζιδάκη Χαρίκλεια (Ε.Π.Σ. Πειραιά)

ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ
3/3/2019, γήπεδο Γ.Σ. Εργοτέλη, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σταυρουλάκης Ραφαήλ
ΒΟΗΘΟΙ
Λιοδάκης Εμμανουήλ, Βαρβαντάκης Ματθαίος (Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου)

Α.Ε. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ – Α.Σ.Κ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
3/3/2019, Δημ. γήπεδο Καλυθιιών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αυγενίκου Αλέξανδρος
ΒΟΗΘΟΙ
Αναστασοπούλου Μαρία, Καραβελαντζή Κωνσταντίνα (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
3/3/2019, Δημ. γήπεδο Ανατολής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αθανασίου Χαράλαμπος
ΒΟΗΘΟΙ
Μάνος Δημήτριος, Παπαδημητρίου Δονάτος (Ε.Π.Σ. ‘Αρτας)

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.Κ. – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ
3/3/2019, Δημ. γήπεδο Σφακιωτών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τζόβας Λεωνίδας
ΒΟΗΘΟΙ
Γκέλης Θωμάς, Γκανάτσιου Ευαγγελία (Ε.Π.Σ. Ηπείρου)