logo

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 20/10 & 21/10/2018

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΙΣΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 20/10 & 21/10/2018

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ
21/10/2018, Δημ. γήπεδο Τριανδρίας, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αργυρός Αποστόλος
ΒΟΗΘΟΙ
Αρέστης Νικόλαος, Κουπαράνη Μαρία (Ε.Π.Σ. Πέλλας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Βλάχος Μιλτιάδης (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
21/10/2018, Δημ. γήπεδο Αγ. Παρασκευής, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τσαγανού Δημήτρα (Ε.Π.Σ. Βοιωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ
Λαμπροπούλου Σταυρούλα (Ε.Π.Σ. Βοιωτίας), Αλεξοπούλου Αλέξια (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Ρώσση Γεωργία (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε.
21/10/2018, Π.Κ. Μεσήμβριας, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Παραδεισόπουλος Ιωάννης
ΒΟΗΘΟΙ
Τσικλητάρη Δημήτρα, Τσικλητάρη Βασιλεία (Ε.Π.Σ. Πιερίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Μαντάκης Στέφανος (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
21/10/2018, Δημ. γήπεδο Σοφάδων, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δεληγιάννη Αλέξανδρα
ΒΟΗΘΟΙ
Δεδικούσης Γρηγόριος, Μπουρονίκος Μιλτιάδης (Ε.Π.Σ. Λάρισας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κοφίτσας Ματθαίος (Ε.Π.Σ. Τρικάλων)

Α.Ο.Γ.Π. ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 – Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
21/10/2018, Δημ. γήπεδο Τρικάλων, ώρα 13:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Βέργου Αικατερίνη
ΒΟΗΘΟΙ
Μπασδάνη Ευαγγελία, Σαμαράς Σταύος (Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κρίκης Ιωάννης (Ε.Π.Σ. Τρικάλων)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – Π.Μ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
21/10/2018, Δημ. γήπεδο Αγ. Βαρβάρας, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ασλανίδης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Φωτιάδου Αναστασία, Κουτσικανίδης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Πιερίας)

Α.Ο. ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – Α.Μ.Π.Σ. ΡΟΔΟΠΗ ’87 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
21/10/2018, γήπεδο Ε.Π.Σ. Γρεβενών, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γάτσιου Δροσιά
ΒΟΗΘΟΙ
Πανυτσίδου Αναστασία, Βογδόπουλος Θωμάς (Ε.Π.Σ. Κοζάνης)

ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Γ.Ο.Π. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
21/10/2018, Δημ. γήπεδο Κιλκίς, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σαφούρης-Αργυρόπουλος Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Σάκκος Μιχαήλ, Βογιατζή Ευαγγελία (Ε.Π.Σ. Σερρών)

ΑΓ.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ – Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
21/10/2018, Δημ. γήπεδο Παραμυθιάς, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Φίτσας Βασίλειος (Ε.Π.Σ. Πρέβεζας)
ΒΟΗΘΟΙ
Γκαρτζονίκας Ηλίας (Ε.Π.Σ. Πρέβεζας), Νούσιας Οδυσσέας (Ε.Π.Σ. Άρτας)

Γ.Π.Σ. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ
20/10/2018, Δημ. γήπεδο Σπάρτης, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κοκκόρης Ηλίας
ΒΟΗΘΟΙ
Τσούκας Παναγιώτης, Σταματόπουλος Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Αρκαδίας)

Α.Ο. ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
21/10/2018, Δημ. γήπεδο Κορίνθου, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σιαχαμή Αναστασία
ΒΟΗΘΟΙ
Γκουριώτης Κωνσταντίνος, Τσιλογιάννη Αικατερίνη (Ε.Π.Σ. Αργολίδας)

Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004 – Α.Π.Σ. ΝΕΦΕΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
21/10/2018, Ε.Α.Κ. Βόλου, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Φραντζή Δημήτρα
ΒΟΗΘΟΙ
Λιτοσελίτης Γεώργιος, Ξηρομερίτης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας)

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ 2012 – Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
21/10/2018, γήπεδο Γ. Ρουμελιώτης, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κεφίλης Αθανάσιος
ΒΟΗΘΟΙ
Θεοδωρόπουλος Βασίλειος, Σάνος Θεόδωρος (Ε.Π.Σ. Κορίνθου)

ΑΘΗΝΑΪΚΗ Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
21/10/2018, Β’ Δημ. γήπεδο Αλίμου, ώρα 19:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αλατσάκης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Πειραιά)
ΒΟΗΘΟΙ
Κουτσουμπού Παναγιώτα (Ε.Π.Σ. Πειραιά), Ισσα Αλέξανδρος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
20/10/2018, Δημ. γήπεδο Ευδήλου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κωνσταντινίδης Παναγιώτης
ΒΟΗΘΟΙ
Καζόγλου Σταμάτιος, Τζόλα Θεόδωρα (Ε.Π.Σ. Σάμου)

Α.Ο. ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ
20/10/2018, Δημ. γήπεδο Δραπετσώνας, ώρα 12:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πιγγίου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ
Καραβά Ελένη (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής), Κακάνης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)

ΑΛΛΑΓΗ & ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ, ΒΟΗΘΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ & ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

Στον αγώνα της Α’ εθνικής κατηγορίας, μεταξύ των ομάδων Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ,
ο αρχικά ορισθέντας παρατηρητής Βλάχος Μιλτιάδης της Ε.Π.Σ. Μακεδονίας, αντικαθίσταται από τον Μπάρα Γεώργιο της Ε.Π.Σ. Μακεδονίας.
Στον αγώνα του 3ου ομίλου της Β’ εθνικής κατηγορίας, μεταξύ των ομάδων Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ 2012 – Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ,
ο αρχικά ορισθέντας διαιτητής Κεφίλης Αθανάσιος της Ε.Π.Σ. Κορίνθου, αντικαθίσταται από τον Κεκέρη Αναστάσιο της Ε.Π.Σ. Κορίνθου.
Στον αγώνα του 4ου ομίλου της Β’ εθνικής κατηγορίας, μεταξύ των ομάδων Α.Ο. ΝΕΕΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ,
η αρχικά ορισθείσα α΄βοηθός Καραβά Ελένη της Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής, αντικαθίσταται από τον Μετακίδη Πρόδρομο της Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής.