logo

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 23/2 & 24/2/2019

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 23/2 & 24/2/2019

A’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Ε ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Αλκαζάρ, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος
ΒΟΗΘΟΙ
Φωτιάδου Αναστασία, Τσικλητάρη Δημήτρα (Ε.Π.Σ. Πιερίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Τσακνάκης Πέτρος (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε. – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
23/2/2019, Δημ. γήπεδο Σερρών, ώρα 13:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γκαϊτατζής Δημήτριος
ΒΟΗΘΟΙ
Ραβίκαλης Πέτρος, Χασιώτης Ευάγγελος (Ε.Π.Σ. Δράμας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κελίδης Κυριάκος (Ε.Π.Σ. Σερρών)

Α.Ε. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24/2/2019, Α’ Δημ. γήπεδο Γλυφάδας, ώρα 12:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μπερέτας Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Αλεξόπουλου Αλέξια, Κακάνης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κώτσης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Α.Ο.Γ.Π. ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 – Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Τρικάλων, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Βέργου Αικατερίνη
ΒΟΗΘΟΙ
Μπασδάνη Ευεγγελία, Σφυρής Σταμάτιος (Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Τουτούκης Περικλής (Ε.Π.Σ. Τρικάλων)

Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
24/2/2019, Π.Κ. Νέας Μεσήμβριας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κατεριάδης Ιορδάνης
ΒΟΗΘΟΙ
Μίλτσης Γεώργιος, Κουπαράνη Μαρία (Ε.Π.Σ. Πέλλας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Γκόγκου Στυλιανή (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
24/2/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Γρεβενών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
γάτσιου Δροσιά
ΒΟΗΘΟΙ
Πανυτσίδου Αναστασία, Δημητριάδου Αγγελική (Ε.Π.Σ. Κοζάνης)

Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Βριλλησίων, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Βλάχος Αντώνιος
ΒΟΗΘΟΙ
Μπαλάγκα Ευδοξία, Πολίτης Παντελής (Ε.Π.Σ. Αν Αττικής)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΛΙΜΟΥ
24/2/2019, Δημ γήπεδο Άνω Μεράς Μυκόνου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Καλογεράς Αντώνιος
ΒΟΗΘΟΙ
Βαρθαλίτης ‘Αγγελος, Μελανίτη Κυριακή (Ε.Π.Σ. Κυκλάδων)

Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ – ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Μουρνιών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Καραγιαννόπουλος Θωμάς (Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου)
ΒΟΗΘΟΙ
Δασκαλομαρκάκης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου), Σκούτας Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής)

Α.Ε. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ – Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Καλυθιών, ώρα 13:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χατζηαλεξίου Λουκάς
ΒΟΗΘΟΙ
Μιγκλή Μαρία, Κουμπλά Άννα (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – Α.Σ.Κ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Καλύμνου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ωραιόπουλος Μάριος
ΒΟΗΘΟΙ
Καραμούτας Κοσμάς, Πατσαούρας Γρηγόρης (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 – Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016
24/2/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Καβάλας, ώρα
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Στόλης Διονύσιος
ΒΟΗΘΟΙ
Βογιατζή Ευαγγελία, Ζαχαριά Μαρία (Ε.Π.Σ. Σερρών)

Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ – Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Αλεξανδρούπολης, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Λαπατάς Αθανάσιος (Ε.Π.Σ. Θράκης)
ΒΟΗΘΟΙ
Καρακασίδης Κωνσταντίνος(Ε.Π.Σ. Θράκης), Κυριαζής Μιχαήλ (Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας)

Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
24/2/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Μίκρας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τσιαουσίδης Στέργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Μιχτατίδης Γεώργιος, Κωνσταντίν Αλέξανδρος (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ – Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Νίκης Προαστίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σαφαρίκας Ευάγγελος
ΒΟΗΘΟΙ
Αβραμοπούλου Ελένη, Τσιρογιάννης Χρήστος (Ε.Π.Σ. Αχαΐας)

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.Κ. – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Νυδρίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Νίκου Θεόδωρος
ΒΟΗΘΟΙ
Λάμπρου Χαρίλαος, Κυριακού Χρήστος (Ε.Π.Σ. Άρτας)

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ – Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Ατρομήτου ΖαρουχλεΊκων, ώρα 13:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μίζαλου Καλλιρόη
ΒΟΗΘΟΙ
Μπάκας Ιωάννης, Ροδάτος Γεράσιμος (Ε.Π.Σ Αιτωλοακαρνανίας)

Α.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Αγ. Παρασκευής Βόλου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μπουρουζίκας Θωμάς
ΒΟΗΘΟΙ
Πατέτσος Γεώργιος, Στάϊκος Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

Π.Α.Κ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Αρτεσιανού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δεληγιάννη Αλέξανδρα
ΒΟΗΘΟΙ
(Καραγιάννησ Χρήστος, Νάκας Χρήστος (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΛΙΣΙΩΝ – Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
24/2/2019, Ζηρινειο Α.Κ., ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αλατσάκης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Καρακελές Ιορδάνης, Ζερβάκης Γεώργιος Ε.Π.Σ. Πειραιά)

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
23/2/2019, Δημ. γήπεδο Μαχαιράδου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σταυρόπουλος Ηλίας
ΒΟΗΘΟΙ
Ασημακόπουλος Αλέξιος, Καραμέρος Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Ηλείας)

Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Παναρτητίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΙΤΗΤΗΣ
Βαρτσάκης Δημήτριος
ΒΟΗΘΟΙ
Ισακόβ Ρουσλάν, Μπεκιάρης Ηλίας (Ε.Π.Σ. Λακωνίας)

Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ – Γ.Σ. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
24/2/2019, Δημ. γήπεδο Τραγανού, ώρα 16:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ρέκκας Ηλίας
ΒΟΗΘΟΙ
Τζεμαλάϊ Ερβίς, Μαλαπάνη Σταυρούλα (Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας)