logo

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 23/3 & 24/3/2019

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 23/3 & 24/3/2019

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ
24/3/2019, Π.Κ. Νέας Μεσήμβριας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κατεριάδης Ιορδάνης
ΒΟΗΘΟΙ
Μίλτσης Γεώργιος, Κουπαράνη Μαρία (Ε.Π.Σ. Πέλλλας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Σκαφίδας Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

Α.Ο.Γ.Π. ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 – Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24/3/2019, Δημ. γήπεδο Πυργετού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αγγελούλης Χρήστος
ΒΟΗΘΟΙ
Δεδικούσης Γρηγόριος, Νάκας Χρήστος (Ε.Π.Σ. Λάρισας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κόκκαλης Αλέξανδρος (Ε.Π.Σ. Τρικάλων)

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε. – Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
24/3/2019, Δημ. γήπεδο Σερρών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μυλοπούλου Αναστασία
ΒΟΗΘΟΙ
Καρασαββαϊδης Αναστάσιος, Δεδονάκης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Καβάλας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Φωτιάδης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Σερρών)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
24/3/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Γρεβενών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γάτσιου Δροσιά
ΒΟΗΘΟΙ
Πανυτσίδου Αναστασία, Δημητριάδου Αγγελική (Ε.Π.Σ. Κοζάνης)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
24/3/2019, Α.Κ. Βλάσση, ώρα 14:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Φίτσας Βασίλειος
ΒΟΗΘΟΙ
Κέφης Γρηγόριος, Γκαρτζονίκας Ηλίας (Ε.Π.Σ. Πρέβεζας)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΛΙΜΟΥ
24/3/2019, ΔΗΜ. γήπεδο Άνω Μεράς, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ανδρικόπουλος Ιωάννης
ΒΟΗΘΟΙ
Καλογεράς Αντώνιος, Βαρθαλίτης ‘Αγγελος (Ε.Π.Σ. Κυκλάδων)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ – Α.Σ.Κ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
24/3/2019, Δημ. γήπεδο Ζηπαρίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Καραμούτας Κοσμάς
ΒΟΗΘΟΙ
Δημόπουλος Χρήστος, Ντόκος Μάριος (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
24/3/2019, Δημ. γήπεδο Φιλικών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ρέκκας Ηλίας
ΒΟΗΘΟΙ
Ρουμελιώτης Γεώργιος, Μαλαπάνη Σταυρούλα (Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας)

Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – Γ.Σ. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ
24/3/2019, Δημ. γήπεδο Πετρωτού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μίζαλου Καλλιρόη
ΒΟΗΘΟΙ
Καλυβόπουλος Σπυρίδων, Τάκος Χρήστος(Ε.Π.Σ. Αιτωλοακαρνανίας)

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ – Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
23/3/2019, Δημ. γήπεδο Μαχαιράδου, ώρα 11:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χρονάς Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Αβραμοπούλου Ελένη, Σταθόπουλου Αλέξια (Ε.Π.Σ. Αχαϊας)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – 1Η ΦΑΣΗ

Α.Μ.Π.Σ. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ – Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23/3/2019, Δ.Α.Κ. Ξάνθης, ώρα 15:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γκαϊτατζής Δημήτριος
ΒΟΗΘΟΙ
Χασιώτης Ευάγγελος, Νικολαϊδου Χριστοφόρα (Ε.Π.Σ. Δράμας)

Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
24/3/2019, Δημ. γήπεδο Ελευθεροχωρίου, ώρα 12:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μαργιόλας Δημήτριος
ΒΟΗΘΟΙ
Παπαλίτσας Γεώργιος, Κανιούρας Πέτρος (Ε.Π.Σ. Καρδίτσας)

Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
23/3/2019, Ε.Α.Κ. Βόλου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δεληγιάννη Αλέξανδρα
ΒΟΗΘΟΙ
Σκιβαλίδας Δημήτριος, Δημέρας Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ – Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
23/3/2019, Δημ. γήπεδο Ρέντη, ώρα 18:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Φίτσας Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Ανδρέου Ελένη, Ηλιοπούλου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής)

Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
24/3/2019, Δημ. γήπεδο Καλύμνου, ώρα 10:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ωραιόπουλος Μάριος
ΒΟΗΘΟΙ
Αλέκος Δημοσθένης, Ξουρής Γεράσιμος (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

ΑΘΗΝΑΪΚΗ Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
23/3/2019, Β’ Δημ. γήπεδο Αλίμου, ώρα 15:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χατζηγιάννης Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Βογιατζιδάκη Χαρίκλεια, Κορωνάς Χρήστος (Ε.Π.Σ. Πειραιά)

ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ
24/3/2019, γήπεδο Γ.Σ. Εργοτέλη, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σταυρουλάκης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Δασκαλομαρκάκης Γεώργιος, Βαρβαντάκης Ματθαίος (Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου)

ΑΛΛΑΓΗ & ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
Στον αγώνα του 2ου ομίλου της Γ΄εθνικής κατηγορίας,                                                                                                     μεταξύ των ομάδων Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ,
ο αρχικά ορισθέντα διαιτητής Φίτσας Βασίλειος της Ε.Π.Σ. Πρέβεζας, αντικαθίσταται από τον Χουλιαρά Δημήτριο της Ε.Π.Σ. Πρέβεζας.
Στον αγώνα του 4ου ομίλου της Γ’ εθνικής κατηγορίας,                                                                                                    μεταξύ των ομάδων Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ – Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ,
η αρχικά ορισθείσα β’ βοηθός Σταθοπούλου Αλέξια της Ε.Π.Σ. Αχαϊας, αντικαθίσταται από τον Τσιρογιάννη Χρήστο της Ε.Π.Σ. Αχαϊας.