logo

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 26/1, 27/1 & 30/1/2019

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 26/1, 27/1 & 30/1/2019

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30/1/2019, Δημ. γήπεδο Σοφάδων, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κουκούλης Αδάμος
ΒΟΗΘΟΙ
Δεδικούσης Γρηγόριος, Καραγιάννης Χρήστος (Ε.Π.Σ. Λάρισας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Κοφίτσας Ματθαίος (Ε.Π.Σ. Τρικάλων)

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Χαλανδρίου, ώρα 11:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χατζηγιάννης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Πειραιά)
ΒΟΗΘΟΙ
Βογιατζιδάκη Χαρίκλεια (Ε.Π.Σ. Πειραιά), Αλεξοπούλου Αλεξία (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Τζουραμάνης Φώτιος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Νέων Επιβατών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μέγας Αλέξανδρος
ΒΟΗΘΟΙ
Τσικλητάρη Δημήτρα, Σαλτσίδης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Πιερίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Νικολαΐδης Χαράλαμπος (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ – Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Χωράφας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πιγγίου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ
Οικονόμου Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής), Νατσιόπουλος Βασίλειος (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Δημοβασίλης Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ο.Γ.Π. ΤΡΙΚΑΛΑ 2011
27/1/2019, Epirus Football Arena, ώρα 13:15
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Στεφάνου Στέφανος
ΒΟΗΘΟΙ
Παπαλαζάρου Γεώργιος, Στόλη Μαρία (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Μπίτας Βασίλειος (Ε.Π.Σ. Ηπείρου)

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε. – Α.Ε. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Σερρών, ώρα 12:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μυλοπούλου Αναστασία
ΒΟΗΘΟΙ
Καρασαββαΐδης Αναστάσιος, Δεδονάκης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Καβάλας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Τσεσμετζής Συμεών (Ε.Π.Σ. Σερρών)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 7H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Π.Μ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Α.Π.Σ. ΡΟΔΟΠΗ ’87 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
27/1/2019, γήπεδο Δημ. Κοντικάκης, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δημητριάδης Στέφανος
ΒΟΗΘΟΙ
Τσιρωνάς Σαραφιανός, Σιώνη Μαρία (Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής)

Α.Μ.Π.Σ. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ – Γ.Ο.Π. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
27/1/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Ξάνθης, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χορόζογλου Βασίλειος
ΒΟΗΘΟΙ
Οικονομίδης Κωνσταντίνος, Κοτανίδου Δημήτρα (Ε.Π.Σ. Δράμας)

Α.Ο. ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Α.Ο.
27/1/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Γρεβενών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πέτσας Σωτήριος (Ε.Π.Σ. Τρικάλων)
ΒΟΗΘΟΙ
Σταφυλάς Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Τρικάλων), Ανδρέου Έλενα (Ε.Π.Σ. Καρδίτσας)

Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Λεχαιού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αυγερινός Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Παπαϊωάννου Αθανασία, Αλεξίου Αικατερίνη (Ε.Π.Σ. Αρκαδίας)

Γ.Ο.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 – Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
27/1/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Αιτωλοακαρνανίας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σαφαρίκας Ευάγγελος
ΒΟΗΘΟΙ
Αβραμοπούλου Ελένη, Τραγουλιάς Θεόφιλος (Ε.Π.Σ. Αχαΐας)

Γ.Π.Σ. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
26/1/2019, Δημ. γήπεδο Σπάρτης, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σιαχάμη Αναστασία
ΒΟΗΘΟΙ
Αντωνόπουλος Σπυρίδων, Τσιλιγιάννη Αικατερίνη (Ε.Π.Σ. Αργολίδας)

Α.Π.Σ. ΝΕΦΕΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Μυλαυλάκου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γάτσιου Δροσιά
ΒΟΗΘΟΙ
Πανυτσίδου Αναστασία, Δημητριάδου Αγγελική (Ε.Π.Σ. Κοζάνης)

Α.Σ. ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
27/1/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Εύβοιας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ξηρογιάννης Στέφανος
ΒΟΗΘΟΙ
Λαμπροπούλου Σταυρούλα, Δημητρίου Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Βοιωτίας)

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ 2012 – ΑΘΗΝΑΪΚΗ Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Ι. Ρουμελιώτης, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κέκερης Αναστάσιος
ΒΟΗΘΟΙ
Σπηλιώτης Παναγιώτης, Σάνος Θεόδωρος (Ε.Π.Σ. Κορίνθου
)
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Α.Ο. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Σοχώρας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Γεωργόπουλος Νικόλαος
ΒΟΗΘΟΙ
Κωσταμένα Έλενα, Καντεράκη Παρασκευή (Ε.Π.Σ. Χανίων)

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 – Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015
30/1/2019, Δημ. γήπεδο Αδριανής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τσιλίκας Αναστάσιος
ΒΟΗΘΟΙ
Βερνέζης Αθανάσιος, Δεδονάκης Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Καβάλας)

Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ
26/1/2019, Δημ. γήπεδο Τραγανού, ώρα 13:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ρέκκας Ηλίας
ΒΟΗΘΟΙ
Ρηγόπουλος Ηλίας, Γάκης Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας)

ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Βαθέως Σάμου, ώρα 12:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σφέτσιας Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Μερτζεμέκης Παναγιώτης, Τζόλα Θεόδωρα (Ε.Π.Σ. Σάμου)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Φοίνικα Καλαμαριάς, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Παραδεισόπουλος Ιωάννης
ΒΟΗΘΟΙ
Φωτιάδου Αναστασία, Τσικλητάρη Βασίλεια (Ε.Π.Σ. Πιερίας)

Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Άνω Ηλιουπόλης, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αργυρός Απόστολος
ΒΟΗΘΟΙ
Κουπαράνη Μαρία, Σαπουντζή Πολυξένη (Ε.Π.Σ. Πέλλας)

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ
27/1/2019, γήπεδο Δ.Ε. Πεύκων, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κεφαλάς Δημήτριος
ΒΟΗΘΟΙ
Δημητριάδης Χρήστος, Βογιατζή Ευαγγελία (Ε.Π.Σ. Σερρών)

Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Ελευθεροχωρίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δεληγιάννη Αλέξανδρα
ΒΟΗΘΟΙ
Νάκας Χρήστος, Μπουρόνικος Μιλτιάδης (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

Α.Ε. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ – Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
27/1/2019, Δημ. γήπεδο Καλυθιών, ώρα 13:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χατζηαλεξίου Λουκάς
ΒΟΗΘΟΙ
Νιγκλή Μαρία, Κουμπλά Άννα (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)

Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – Α.Σ.Κ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
26/1/2019, Δημ γήπεδο Καλύμνου, ώρα 14:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ωραιόπουλος Μάριος
ΒΟΗΘΟΙ
Γιαμούζης Δημήτριος, Ντόκος Μάριος (Ε.Π.Σ. Δωδεκανήσου)