logo

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 5/1, 6/1 & 9/1/2019

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΏΝΩΝ 5/1 & 6/1/2019

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Αλκαζάρ, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Βέργου Αικατερίνη
ΒΟΗΘΟΙ
Μπασδάνη Ευαγγελία, Σαμαράς Σταύρος (Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Τσακνάκης Πέτρος(Ε.Π.Σ. Λάρισας)

Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Α.Ε. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Αγ. Παρασκευής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πιγγίου Ειρήνη (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ
Κουτσουμπού Παναγιώτα (Ε.Π.Σ. Πειραιά), Βογιατζιδάκη Χαρίκλεια (Ε.Π.Σ. Πειραιά)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Γεωργιάδης Παναγιώτης (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε.
7/1/2019, Δημ. γήπεδο Τριανδρίας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σκούτας Φώτιος
ΒΟΗΘΟΙ
Γούτας Στυλιανός, Κώστογλου Ηλίας (Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Γκόγκου Στυλιανή (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας)

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ – Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Χωράφας, ώρα 11:30
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Πόγκας Μάριος
ΒΟΗΘΟΙ
Κελεπούρης Ιωάννης, Δάλλας Κωνσταντίνος (Ε.Π.Σ. Εύβοιας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Ελευθερίου Φλώριος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Π.Σ. ΡΟΔΟΠΗ ’87 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – Γ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
6/1/2019, Δ.Α.Κ. Κομοτηνής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Παπουτζής Θεόδωρος
ΒΟΗΘΟΙ
Εμπλιούκ Ηλίας, Σπαρταλής Σπυρίδων (Ε.Π.Σ. Ξάνθης)

ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Π.Μ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
6/1/2019, Δγμ. γήπεδο Κιλκίς, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σιδηρόπουλος Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Κεσίσογλου Γεώργιος, Ταγκαλίδης Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Πέλλας)

Α.Ο. ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – Α.Μ.Π.Σ. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ – Α.Γ.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Κορίνθου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χρόνης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Νατσιόπουλος Βασίλειος, Παύλος Χρήστος (Ε.Π.Σ. Δυτ. Αττικής)

Γ.Π.Σ. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ -Γ.Ο.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008
5/1/2019, Δημ. γήπεδο Σπάρτης, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ρέκκας Ηλίας
ΒΟΗΘΟΙ
Ρηγόπουλος Ηλίας, Γάκης Νικόλαος (Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας)

Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Αμαρύνθου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Νικολάου Σπυρίδων
ΒΟΗΘΟΙ
Δόσης Μιχαήλ, Χιόνης Αλέξιος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

ΑΘΗΝΑΪΚΗ Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Π.Σ. ΝΕΦΕΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ – Α.Σ. ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Ι. Ρουμελιώτης, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Καλογερόπουλος Ιωάννης
ΒΟΗΘΟΙ
Λιαμπότης Μαρίνος, Μητροφάνης Χρήστος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ – Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016
6/1/2019, γήπεδο Φοίνικα Καλαμαριάς, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Ασλανίδης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Φωτιάδου Αναστασία, Τσικλητάρη Βασιλεία (Ε.Π.Σ. Πιερίας)

Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ
6/1/2019, Δ.Ε. Πεύκων Αγ. Τριάδας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κεφαλάς Δημήτριος
ΒΟΗΘΟΙ
Σάκκος Μιχαήλ, Βογιατζή Ευαγγελία (Ε.Π.Σ. Σερρών)

Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Κοντοκαλίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Στεφάνου Στέφανος
ΒΟΗΘΟΙ
Τίκας Δημήτριος, Παπαλαζάρου Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Θεσπρωτίας)

Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Ανατολής, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Χουλιαράς Δημήτρης
ΒΟΗΘΟΙ
Κέφης Γρηγόριος, Ντομάρης Αθανάσιος (Ε.Π.Σ. Πρέβεζας)

Α.Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.Κ.
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Θεσπρωτικού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Νέος Κωνσταντίνος
ΒΟΗΘΟΙ
Γκέλης Θωμάς, Γκανατσίου Ευαγγελία (Ε.Π.Σ. Ηπείρου)

Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Ελευθεροχωρίου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Δεληγιάννη Αλέξανδρα
ΒΟΗΘΟΙ
Παραφέστας Δημήτριος, Νάκας Χρήστος (Ε.Π.Σ. Λάρισας)

Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΩΝ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ – Π.Α.Κ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
6/1/2019, γήπεδο Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Τσαγανού Δημήτρα
ΒΟΗΘΟΙ
Λαμπροπούλου Σταυρούλα, Δημητρίου Γεώργιος (Ε.Π.Σ. Βοιωτίας)

Γ.Σ. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Γυθείου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κόκκορης Ηλίας
ΒΟΗΘΟΙ
Παπαϊωάννου Αθανασία, Αλεξίου Αικατερίνη (Ε.Π.Σ. Αρκαδίας)

Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Φιλικών, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σιαχάμη Αναστασία
ΒΟΗΘΟΙ
Γκουριώτης Κωνσταντίνος, Αντωνόπουλος Σπυρίδων (Ε.Π.Σ.Αργολίδας)

Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Πετρωτού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μίζαλου Καλλιρόη
ΒΟΗΘΟΙ
Λύσσαρης Κωνσταντίνος, Βασιλόπουλος Παναγιώτης (Ε.Π.Σ. Αιτωλοακαρνανίας)

Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ
5/1/2019, Δημ. γήπεδο Εύδηλου, ώρα 12:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Κωνσταντινίδης Παναγιώτης
ΒΟΗΘΟΙ
Κρικόγλου Κοσμάς, Καρμακιόλας Ευάγγελος (Ε.Π.Σ. Σάμου)

Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ
6/1/2019, γήπεδο Ακρατήτου Ανω Λιοσίων, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Στάμος Βασίλειος
ΒΟΗΘΟΙ
Σταυρόγλου Δημήτριος, Τζίκας Ευάγγελος (Ε.Π.Σ. Αθήνας)

ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 – ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο.
5/1/2019, Δημ. γήπεδο Χωράφας, ώρα 14:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Αλατσάκης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Κορωνάς Χρήστος, Μουμπογιατζόγλου Ιωάννης (Ε.Π.Σ. Πειραιά)

Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΑΛΙΜΟΥ – Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
6/1/2019, Α’ Δημ. γήπεδο Αλίμου, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Φωστέρης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Αλεξοπούλου Αλέξια, Μπαλάγκα Ευδοξία (Ε.Π.Σ. Αν. Αττικής)

ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ
6/1/2019, γήπεδο Γ.Σ. Εργοτέλη, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Μόσχου Δημήτριος
ΒΟΗΘΟΙ
Φραγκιαδάκης Γεώργιος, Θεοδοσάκης Ζαχαρίας (Ε.Π.Σ. Λασιθίου)

Α.Ο. ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ – Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΣΑ ΝΟΤΟΥ
6/1/2019, Δημ. γήπεδο Αλικιανού, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Σταυρουλάκης Γεώργιος
ΒΟΗΘΟΙ
Λιοδάκης Εμμανουήλ, Βαρβαντάκης Ματθαίος (Ε.Π.Σ. Ρεθύμνου)

Α.Ε. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ – Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ
ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – Α.Σ.Κ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΑΝΑΒΟΛΗ

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΑ 9/1/2019

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
9/1/2019, Δημ. γήπεδο Σοφάδων, ώρα 15:00
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
Νικόπουλος Αθανάσιος
ΒΟΗΘΟΙ
Μάνος Βασίλειος, Νίκζας Αχιλλέας (Ε.Π.Σ. Θεσσαλίας)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Αγγελακόπουλος Ιωάννης (Ε.Π.Σ. Καρδίτσας)