logo

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 19/1 & 20/1/2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 19/1 & 20/1/2019 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ -5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/1/2019) Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1-1 Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 – Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 4-0 Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ – Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1-5 ΡΕΠΟ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ -5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/1/2019) Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ 1-1 … Continue reading ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 19/1 & 20/1/2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 20/1/2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 20/1/2019 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (20/1/2019) Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004 1-2 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (20/1/2019) Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ – Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ 3-1

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 20/1/2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 20/1/2019 ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 4ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (20/1/2019) Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 3-4 ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 9ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (20/1/2019) Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε. 6-0

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 3Η & 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ   -3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018) Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 4-0 Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 – Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 (δ.δ.) Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 1-6 ΡΕΠΟ Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ -4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6/1/2019) Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 (Αναβολή & ορισμός 13/1/2019) Α.Σ. ΑΕΤΟΙ … Continue reading ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 3Η & 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 5ΗΣ & 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 5ΗΣ & 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 4ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (8/12/2018) Α.Ο. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ 3-0 -5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018) Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ (Αναβολή & ορισμός 13/1/2019) Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ – Α.Ο. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 1-2 Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1-0 ΡΕΠΟ Α.Ο. ΝΕΟΣ … Continue reading ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 5ΗΣ & 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 5ΗΣ & 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 5ΗΣ & 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ -5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018) Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004 – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ 2-1 Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΗ Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1-3 Α.Π.Σ. ΝΕΦΕΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Σ. ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0-2 ΡΕΠΟ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ 2012 -6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6/1/2019) Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004 (Αναβολή … Continue reading ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 5ΗΣ & 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 5ΗΣ & 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 5ΗΣ & 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ   -5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018) Α.Γ.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ – Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 1-1 Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ – Α.Ο. ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 2-6 Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – Γ.Ο.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 0-8 ΡΕΠΟ Γ.Π.Σ. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ -6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6/1/2019) Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ – Α.Γ.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (Αμαβολή & … Continue reading ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 5ΗΣ & 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 5ΗΣ & 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 5ΗΣ & 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ -5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018) Γ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – Γ.Ο.Π. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 2-1 Α.Π.Σ. ΡΟΔΟΠΗ ’87 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. 1-6 Π.Μ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Α.Μ.Π.Σ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ (Αναβολή & ορισμός 23/12/2018) ΡΕΠΟ Α.Ο. ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 5ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (23/12/2018) Π.Μ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ … Continue reading ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 5ΗΣ & 6ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΓΩΝΑ 23/12/2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΓΩΝΑ 23/12/2018 Β ΕΘΝΙΚΗ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΑΣ ΑΓΩΝΑΣ 5ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (23/12/2018) .Π.Μ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Α.Μ.Π.Σ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ 4-1  

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Ε. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 3-0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε. – Α.Ο.Γ.Π. ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 1-4 Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-0 Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3-0 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1-3 ΡΕΠΟ Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ