logo

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ – Α.Ε. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ Α.Κ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΑΣ – Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) Α.Ε. ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ – Α.Κ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΑΣ Α.Π.Ο. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018) Α.Κ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ Α.Ε. … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 8ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 7ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 7ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ – ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ Α.Ο. ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018) Π.Ο.Ι. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΝ ΝΕΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – Α.Ο. ΧΑΛΗΣ ΒΑΡΥΠΕΤΡΟΥ 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 7ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 6ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 6ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΑΛΙΜΟΥ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΛΙΜΟΥ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) Α.Ο. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Α.Ο. Α.Ε. ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ-ΑΛΙΜΟΥ – Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ Α.Ο. ΠΕΡΣΕΑΣ ΣΥΡΟΥ – Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΑΛΙΜΟΥ -3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16/12/2018) Α.Ο. … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 6ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 5ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ – Α.Ο. ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 – Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ – Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Α.Ο. ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Γ.Σ. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΓΑΝΟΥ ΡΕΠΟ Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2008) Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ – Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ – … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Π.Α.Κ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΩΝ ΡΕΠΟ Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ – Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΩΝ … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.Κ. Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ ΡΕΠΟ Α.Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) Α.Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.Κ. … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΡΕΠΟ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 – Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΡΕΠΟ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 – Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/10/2018) Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α.Ο. ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ Α.Ο. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΕΠΟ Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4/11/2018) Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Α.Ο. ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ – … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019