logo

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 – 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/10/2018) Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 4-0 Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 1-0 Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε. 7-0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0-0 Α.Ο.Γ.Π. ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 – Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1-0 ΡΕΠΟ Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ  

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 20/10 & 21/10/2018

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΙΣΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 20/10 & 21/10/2018 Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 21/10/2018, Δημ. γήπεδο Τριανδρίας, ώρα 16:00 ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Αργυρός Αποστόλος ΒΟΗΘΟΙ Αρέστης Νικόλαος, Κουπαράνη Μαρία (Ε.Π.Σ. Πέλλας) ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Βλάχος Μιλτιάδης (Ε.Π.Σ. Μακεδονίας) Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 21/10/2018, Δημ. γήπεδο Αγ. Παρασκευής, ώρα 16:00 ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Τσαγανού … Continue reading ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΩΝ 20/10 & 21/10/2018

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Ο 15/10/2018

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Ο 15/10/2018 Η επιτροπή γυναικείου ποδοσφαίρου της Ε.Π.Ο., μετά από συνεδρίαση που έγινε την Δευτέρα 15/10/2018, έλαβε τις εξής αποφάσεις: 1. Οι αγώνες της 2ης αγωνιστικής της Α’ εθνικής κατηγορίας, θα διεξαχθούν την Κυριακή 21/10/2018, με ώρα έναρξης των αγώνων στις 16:00. 2. Ο αγώνας της 2ης αγωνιστικής της Α’ εθνικής … Continue reading ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ε.Π.Ο 15/10/2018

ΠΟΙΝΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΙΝΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2018-2019 ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΕΛΤΙΟΥ – ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΡΙΑ – ΣΩΜΑΤΕΙΟ – ΠΟΙΝΗ -1H AΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΑΡ. ΑΠΟΦΑΣΗΣ 243/11.10.2018 ΑΓΩΝΕΣ 7.10.2018 1325793 – ΛΑΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – Α.Ε. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – 1Η ΚΑΡΤΑ 1324020 – ΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – Α.Ε. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – 1Η ΚΑΡΤΑ 1446274 – ΒΟΪΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ – Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – … Continue reading ΠΟΙΝΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7/10/2018) Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Ο. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1-0 Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0-1 Α.Ε. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ’94 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 0-0 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ Α.Ε. – Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-0 Α.Ε. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – Α.Ο.Γ.Π. ΤΡΙΚΑΛΑ 2011 0-0 ΡΕΠΟ Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/10/2018) Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α.Ο. ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ Α.Ο. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΕΠΟ Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4/11/2018) Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – Α.Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΙΚΑΡΙΑΣ Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Α.Ο. ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Α.Σ. ΤΡΙΑΝΤΩΝ ΙΑΛΥΣΟΥ – … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/10/2018) Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004 – Α.Π.Σ. ΝΕΦΕΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ 2012 – Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΗ Α.Ε. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΡΕΠΟ Α.Σ. ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4/11/2018) Α.Σ. ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – Α.Σ. ΒΟΛΟΣ 2004 Α.Π.Σ. ΝΕΦΕΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/10/2018) Α.Γ.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ – Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Γ.Π.Σ. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ Α.Ο. ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΡΕΠΟ Γ.Ο.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4/11/2018) Γ.Ο.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 – Α.Γ.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ Α.Σ. ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – Γ.Π.Σ. ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/10/2018) Γ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – Π.Μ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Ο. ΣΕΙΡΗΝΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – Α.Π.Σ. ΡΟΔΟΠΗ ’87 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Γ.Ο.Π. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΡΕΠΟ Α.Μ.Π.Σ. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4/11/2018) Α.Μ.Π.Σ. ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΘΡΑΚΗΣ – Γ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Π.Μ.Α.Σ. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Α.Ο. ΣΕΙΡΗΝΑ … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Β’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019