logo

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 5ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ – Α.Ο. ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 – Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) ΝΕΟΣ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Α.Ο. – ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ. ΠΕΙΡΑΙΑ Α.Ο. ΜΕΣΑΡΙΑΣ – Α.Π.Ο. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ Α.Ο. ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΕΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ 2018 … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΝΑΥΠΛΙΟΥ Γ.Σ. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ – Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΓΑΝΟΥ ΡΕΠΟ Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2008) Α.Ο. ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ – Α.Ο. ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Α.Π.Ο. ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ – … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Α.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – Π.Α.Κ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ Α.Σ. ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΩΝ ΡΕΠΟ Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) Α.Σ. ΝΗΡΗΪΔΕΣ ΦΘΙΑΣ – Α.Ο. ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.Σ. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – Α.Σ. ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ Α.Ε. ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΙΛΙΣΙΩΝ … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.Κ. Α.Ο. ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 – Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ ΡΕΠΟ Α.Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) Α.Π.Σ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ Α.Σ. ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α.Σ.Κ. … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΡΕΠΟ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 – Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 -1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/11/2018) Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2016 – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 – Α.Ο. ΘΡΑΚΗΣ Α.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – Α.Γ.Π.Σ. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΡΕΠΟ Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ -2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/12/2018) Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ’86 – Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 Α.Ο. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – Π.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ … Continue reading ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΕΓΙΝΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΕΓΙΝΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019 Στα γραφεία της Ε.Π.Ο., στο πάρκο Γουδή, έγινε σήμερα Πεμπτη 8/11/2018, η κληρωση των οκτ΄΄ω ομίλων της Γ’ εθνικής κατηγορίας. Πριν την κλήρωση, έγινε μια προσυνάντηση εκπροσώπων ομάδων της Αττικής, Πειραιά & Αχαΐας, για την συμπλήρωση των 4ου, 5ου & 6ου ομίλου, μετά απο δημόσια εκπροσώπηση των … Continue reading ΕΓΙΝΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-2019

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΑ 11/11/2018

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΓΩΝΑ 11/11/2018 Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α.Ο. ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – Α.Ο. ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ 11/11/2018, Δημ. γήπεδο Σοχώρας, ώρα 12:00 ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Γεωργόπουλος Νικόλαος ΒΟΗΘΟΙ Κομισοπούλου Γεωργία, Κωσταμένα Ελένη (Ε.Π.Σ. Χανίων)